Subscribe to newsletter

Subscribe to the newsletter and you will know about latest events and activities. Join us and you will not regret.

5. Transgraniczne Spotkanie Blogerów Podróżniczych* w Cieszynie

Transgraniczne Spotkanie Blogerów Podróżniczych 2017 - Cieszyn

Witaj na stronie Transgranicznego Spotkania Blogerów Podróżniczych w Cieszynie (zwanego także 5. Ogólnopolskim Spotkaniem Blogerów Podróżniczych w Cieszynie). Poniżej prezentujemy informacje dotyczące imprezy.

5. Transgraniczne Spotkanie Blogerów Podróżniczych zostało zakończone. Dziękujemy wszystkim za udział!


Agenda:

Poniżej prezentujemy agendę Transgranicznego Spotkania Blogerów Podróżniczych (dla porządku oznaczonego liczbą 5). Odbędzie się ono w dniach 7-9 kwietnia 2017 roku w Cieszynie. Agenda jeszcze się zmienia – gwarantujemy, że zapełniamy ją wyłącznie najciekawszymi prelekcjami. Jeśli chcesz być z nią na bieżąco, zapraszamy do wzięcia udziału w powiązanym wydarzeniu na Facebooku.

Piątek (7.04) Sobota (8.04) Niedziela (9.04)
09:30-10:00 Oficjalne powitanie
10:00-11:00 Agnieszka Ptaszyńska (Zależna w Podróży) – Dochód pasywny, czyli jak zarobiłam średnią krajową siedząc na stepie w Kazachstanie Cieszyńska atrakcja (szczegóły wkrótce)
11:00-12:00 Michał Michalik (Mała i Duży w podróży) – Kto wchodzi na twojego bloga i co tam robi? – Wszystko co powinieneś wiedzieć o Google Analytics
12:00-13:00 Andrzej Budnik (LosWiaheros) – Z dronem  w plecaku – jak przywieźć oryginalne zdjęcia i wideo, których jeszcze nikt nie ma
13:00-14:00 Mikołaj Cichomski (zyciewpodrozy.pl) – Podcast na blogu… czyli po co Ci ten dodatkowy obowiązek?
14:00-14:30 Wspólne zdjęcie
14:30-15:30 Obiad Zakończenie i rozjazd
15:30-16:30 Aleksandra Ślusarczyk i Karol Lewandowski (Busem przez świat) – Jak zmienić bloga w sposób na życie. Sposoby zarabiania na blogu podróżniczym
16:30-17:30 Marysia Maciocha (MyTravelAffairs.com) – Złota recepta na obiecujący Instagram (warsztaty)
17:30-18:30 Marcin Nowak (GdzieWyjechac.pl – Blog Wędrownych Motyli) – Content marketing w turystyce i inne trendy na najbliższe lata. Dlaczego bloger powinien je poznać?
18:30-19:30 Panel dyskusyjny (M. Nowak, A. Sikorska, P. Loedl, G. Dzięgielewski) – Bloger reklamuje region – przyszłość marketingu miejsc czy niekoniecznie?
20.00-22.00 Powitanie i rozpoczęcie (szczegóły wkrótce) Integracja
22.00-… Before party w 3 Bros’ Hostel*

*Before party (powitanie) odbędzie się w piątek w godzinach 20-22 (szczegóły wkrótce), po czym przenosimy się do 3 Bros’ Hostel.

Noclegi

Pierwszy raz w historii Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów Podróżniczych uczestnicy imprezy nocują ZA DARMO (ewentualne wyrządzone szkody pokrywacie sami – nie ma tak lekko). W poniższym formularzu zgłoszeniowym możecie wybrać PREFEROWANE miejsce noclegowe, ale nie możemy zagwarantować, że wszystkie osoby będą nocować tam, gdzie sobie zamarzyły – limituje nas ilość łóżek w każdym z miejsc, a spania na podłodze nie dopuszczamy (przynajmniej na etapie rezerwowania noclegów – na miejscu różnie bywa).

O przyporządkowanym miejscu noclegowym poinformujemy Cię w osobnej wiadomości, na co najmniej 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

**UWAGA: jakkolwiek TSBP otwarte jest dla wszystkich blogerów podróżniczych, to jednak jesteśmy zmuszeni wprowadzić pewne podstawowe ograniczenia. Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym spotkaniu, to Twój blog powinien istnieć na sieci od co najmniej pół roku (do momentu rejestracji) i dysponować co najmniej jednym kanałem social-mediowym. Nie wymagamy wybitnych statystyk czy tysięcy fanów, ale musimy mieć pewność, że prowadzisz bloga już od jakiegoś czasu i nasza praca nad wydarzeniem nie “pójdzie w gwizdek”.

FAQ i pytania:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z 5. TSBP, przeczytaj FAQ, które przygotowaliśmy na tę okazję. Jeśli nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie, zadaj je w wydarzeniu na Facebooku albo wyślij maila na któryś z adresów kontaktowych:

W razie pytań możecie kontaktować się bezpośrednio z Chłopakami z hostelu: hello@3broshostel.com.

Jeśli chcielibyście zgłosić się do współtworzenia programu, Waszym kontaktem jest Piotrek ‘Brewa’ Brewczyński: pbrewczynski@gmail.com.


Logotypy unijne - cz.pl
*TSPB jest organizowane w ramach mikroprojektu webPR_SCI dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński. Wykonawcą projektu webPR_SCI jest Fundacja Volens w partnerstwie z Stowarzyszeniem Polskiej Młodzieży w Republice Czeskiej.